Hakkımızda

Hakkımızda

Ares Etiket kuruluşundan günümüze, uyguladığı doğru ve isabetli politikalar sayesinde devamlı büyüme trendi göstererek günümüzde modern ve geniş ürün yelpazesine sahip bir tesis haline gelmiştir.
Ares Etiket'in en son moda trendlerini takip eden tasarımcıları, ürünlerinize kimlik kazandırma, farklı materyel ve baskı arayışları,marka koruma çözümleri üzerinde başarıyla çalışmaktadır.
Müşterilerimize üstün kaliteli ürünleri, hızlı üretim süreçlerinde uygun fiyatla sunmaktayız. Dürüstlük, kalite, müşteri memnuniyeti ve verimliliği ilke edinen Ares Etiket; çalışanlarından ve müşterilerinden aldığı güçle her zaman yeniliklerin öncüsü olmuş, sürekli farklı arayışlar içerisinde olan müşterilerine değişik çözümler ve yenilikler sunarak tercih edilen bir firma haline gelmiştir.

Ares Etiket' in ürün portföyü bugün Dokuma, Baskı, Karton, Serigrafi etiketler , Plastik etiketler başlıkları altında toplanmakta ve tekstil sektöründeki büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır..
Teknolojik donanımı, ürün ve renk çeşitliliği ile farklı ülkelere ihracat yapmaktadır. 1700 m alana sahip ve 20.000.000 adet / ay üretim kapasitesine sahip olan firmamız yabancı ve yerli firmaları tarafından tercih edilmektedir.
Müşterilerin her türlü etiket ile ilgili farklı ihtiyaçlarına etkin çözümler üretmeyi prensip edinmiş Ares Etiket, sahip olduğu değerler ve güçlü imajıyla etiket sektöründe başarılı  bir kuruluşu olmaktan gurur duymaktadır.

Kalite anlayışımızda koyduğumuz hedef "ülke standartlarında üretim yapmak" ile sınırlı değildir,

bizim hedefimiz "dünya standartlarında üretim yapmaktır".